Asansör Montaj Revizyon

Üsküdar Asansör Hizmetleri

Asansör Revizyon & Modernizasyon

Firmamız, bina - mekanlarınıza en uygun asansör çözümleri ile hızlı, ekonomik, zamanında iş ürün teslimini sağlayacak bir iş planıyla, asansörlerinizi yeniler.

Sevsan Asansör, Her çeşit ve türdeki eski asansörleriniziistediğiniz kalitede ve en son teknolojide yenileyerek, yeni, ergonomik, uzun ömürlü asansörlere sahip olmanızı sağlıyor.

Asansör Revizyonunda kullanılan eb son teknoloji ve ekipmanlar asansörlerinizin güvenlik, ergonomi ve konfor seviyesini en üst düzeye çıkarmakmaktadır. Böylece asansörleriniz verimli çalışırken aynı zamanda can ve mal güvenliğiniz ile ilgili risk oluşturmaktan çıkmış olacak.

Asansör Montaj

Üsküdar Asansör HizmetleriUzmanlık konumuz olan asansör Montaj, konusunda uzman mühendis ve teknikerlerden oluşan ekipanleimiz ile proje özellikleri ve müşterilerin beklentileri göre en uygun şekilde projelendirip, TS EN 81-1-2/A3 ve CE standartlarına uygun şekilde montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Asansör montajı esnasında yapılan işler; Misina Atma, Roleve Alma, Proje Hazırlama ve Hesapları, Ray Montajı, Kat Kapı ve Kasalarının Montajı, Kat Kapısı Montajı(Yarı otomatik-Tam otomatik), Makine Motor ve Hidrolik Ünite Montajı, Hız Regülatörü Montajı, Kumanda Panosu Montajı, Tesisat ve Buton Takımı Montajı, Kabin Montajı, Oto Kabin Kapısı Montajı, Ağırlık Montajı, Kilit-Pompa Montajı, Son Kontrol.

Asansörlerinizi enson teknoloji ile yeniliyoruz...

 

    Üsküdar Asansör Bakım oanrım servis, imalat, montaj revizyon