Hakkımızda

Üsküdar Asansör Hizmetleri

Sevsan Asansör Kurulduğu günden bugüne kaliteli ürün kaliteli işçilik, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile Üsküdar'da bulunan merkezinden asansör sektörüne hizmet vermektedir.

Konusunda uzman personeli, yılların verdiği deneyim ve tecrübe, hizmet alt yapısında teknolojiyi yakından takip eden hizmet anlayışı, zamanında ürün hizmet teslimi, ergonomik ve ekonomik fiyatlandırma anlayışı ile asansörlerinizin güvenli ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlıyor...

Asansör bakım, onarım, montaj, imalat, revizyon, servis, yedek parça ve ekipmanlarının yanında asansör sarf malzemeleri satış uygulama ve imalatı konusunda ürün ve hizmet sunmaktadır.

Misyonumuz

Üsküdar Asansör HizmetleriSEVSAN ASANSÖR yılların tecrübe ve deneyimi ile sahip olduğu uluslararası kalite ve güvenlik standartlarını, üstün teknoloji ve ürün çeşitliliğinin yanına güvenlik ve kalite anlayışını da ekleyerek hizmet vermeye devam etmeyi görev edinmiştir.

Vizyonumuz

Modern yaşamın en önemli enstrümanı olan yüksek yapıların temel ihtiyaçlarından birisi asansörlerdir. Asansör; işyerlerinde, evlerde, okullarda, hastanelerde son derece önem taşımaktadır. En temel ihtiyaca dönüşen asansör sistemlerininteknolojiyi yakından takip eden ürün-üretim-hizmet eklenerekkullanımı ve güvenilirliği ile Asansör sektörüne hizmet vermeye devam edecektir.

Hizmet çeşitliliği, ergonomik kullanım, ekonomik fiyatlandırma, zamanında iş teslimi, kaliteli üretim öncelikli ilkemizdir.

    Üsküdar Asansör Bakım oanrım servis, imalat, montaj revizyon